HF12ECSEXP

New product

HF EXPRESS SNAP-ON MINI HOOK END FIXING NO.1 (0-15 KG) 2M

More info

Závěsné systémy Gripple jsou kompletním řešení pro zavěšení zátěží jako jsou rozvody vzduchotechniky, nebo elektro rozvody (žlaby, konzole apod). Systém je z výroby dodáván tak, aby byl připraven k okamžitému použití a obsahuje vysoce odolné ocelové lano s koncovkou. Systémy Gripple se rychle instalují (v porovnání s tradičními instalačními metodami se náklady mohou snížit až o 80%, zdroj BSRIA) a také se velice rychle přizpůsobují a regulují.

Výhody:

  • Bezpečnostní certifikace pro různé zátěže.
  • Široká nabídka druhů zakončení lanek.
  • Úspora instalačního času.
  • Možnost volby délky lanka, není nutné krátit či spojovat
  • Možnost regulace rychle a jednoduše!

Rozsah velikostí

Gripple závěsy jsou dostupné ve standardu pro 4 úrovně hmotnostního zatížení. Každá z úrovní je určena k zavěšení konkrétního váhového rozsahu a má specifikovanou provozní bezpečnostní zátěž (SWL), která je k dispozici v rozsahu délek kabelů a koncových zakončení.

Ostatní rozměry a délky lanek jsou k dispozici na vyžádání.

Bezpečnost

Provozní bezpečnostní zátěž (SWL) pro každou z délek umožňuje minimální poměr bezpečnostního faktoru 5:1 ve vertikálním směru.
Navíc každá sestava Gripple je z výroby testovaná na bezpečnostní faktor 2:1. Tento postup tedy zahrnuje testování jak samotného lana, tak koncovky.

 Kvalita

Kvalita a pozornost k detailům jsou u Gripple samozřejmostí – např. každé lano z výroby je již zavařeno tak, aby se netřepilo a minimalizovalo instalační čas.

Data sheet

Délka 2000 mm

Download

Full Catalogue March, 2018

This PDF contains the ECOLIGHT product catalogue.

Download (17.9M)