O NÁS

 

Průmyslový disruptor

ECOLIGHT je rychle rostoucí společnost usilující o narušení globálního průmyslu LED osvětlení. Jako oficiální partner společnosti SIGNIFY (dříve Philips Lighting) využívá společnost ECOLIGHT nejmodernější osvětlovací technologie k vytváření ultraúčinných svítidel za rozumnou cenu. Náš jedinečný obchodní a produkční model je zapouzdřen do našeho sloganu značky: No Nonsense. Just raw efficiency.

 

Specializace

Hlavní specializací společnosti ECOLIGHT je výroba vysoce výkonných LED svítidel pro továrny a sklady. Naše průmyslové osvětlovací systémy jsou dokonale vyvážené, aby dosahovaly vynikajících výsledků úspory energie a zároveň vytvářely zdravé a efektivní pracovní prostředí. Sortiment produktů ECOLIGHT navíc zahrnuje speciální modely pro potravinářský průmysl, modely pro chemicky agresivní prostředí, svítidla odolná vůči vandalům a svítidla kompatibilní s extrémními teplotami. V posledních několika letech se ECOLIGHT rozšířil také na další segmenty, včetně pouličních světel, inteligentních solárních pouličních světel, kancelářských světel a školních světel zaměřených na člověka.

 

Celosvětový dosah

Produkty ECOLIGHT s certifikátem ENEC se prodávají ve více než dvaceti zemích po celém světě. Mezi klíčové trhy patří Německo, Slovinsko, Polsko, Spojené arabské emiráty, Velká Británie, Česká republika, Lotyšsko, Dánsko, Jordánsko, Saúdská Arábie, Irsko a Itálie. Produkty jsou distribuovány prostřednictvím sítě exkluzivních a spolehlivých partnerských zemí.

 

Sociální odpovědnost

Od roku 2011 působí ECOLIGHT jako sociální podnik. Továrna společnosti se nachází v Linksmakalnis v Litvě, kde více než šedesát procent všech zaměstnanců tvoří lidé s různým stupněm postižení. Sociální odpovědnost však není o najímání lidí se zdravotním postižením, ale o jejich zmocnění. V roce 2018 bylo naše úsilí v této oblasti oceněno oceněním pro nejvíce sociálně odpovědný podnik v regionu.

  

ECOLIGHT je společnost s certifikátem ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001.

  

  

NAŠE PROHLÁŠENÍ O POSLÁNÍ A FILOZOFII

Máme vyrábět vysoce kvalitní průmyslové osvětlení. Věříme v jednoduchá a spolehlivá řešení. Věříme, že by se naše výrobky měly stát ekonomičtějšími a ekologičtějšími. Věříme v hlubokou spolupráci mezi zaměstnanci společnosti na všech úrovních, která nám umožňuje chovat se tak, jak to ostatní neumí. Neuspokojujeme se s ničím menším než s nejlepší možnou prací, kterou můžeme udělat, a máme čestnost přiznat sebe sama, když se mýlíme, a odvahu se změnit. Bereme společenskou odpovědnost za zaměstnávání osob se zdravotním postižením a pomáháme jim stát se součástí společnosti na vysoké úrovni.