O nás  

Společnost byla založena v roce 2009. Továrna ECOLIGHT se nachází se ve městě Linksmakalnis v centrální Litvě. Zajímáme se o zaměstnávání lidí se sníženou pracovní schopností. LED produkty ECOLIGHT se prodávají po celém světě pomocí distributorské a partnerské sítě ve více než 17 ti zemích zahrnujících Německo, Slovinsko, Polsko, Spojené Arabské Emiráty, Spojené Království, Českou Republiku, Lotyšsko, Dánsko, Jordánsko, Saudskou Arábii, Irsko, Itálii a další.

Značka ECOLIGHT představuje nezvyklý přístup s vysoce výkonným řešením osvětlení. Ecolight nabízí produkty, které svými vlastnostmi převyšují jiné výrobky na trhu ve stejné kategorii. Upřednostňujeme čistou efektivitu před zkrášlujícím designem a používáme časem  ověřené, sériově nejvýkonnější elektrické komponenty. Díky tomu jsou výrobky ECOLIGHT jednoduše krásné a efektivní. Oficiálním partnerem společnosti je PHILIPS (SIGNIFY), což pomáhá udržovat shodu s přísnými certifikačními standardy ENEC (European Norms Electrical Certifications)

V roce 2015 a 2017 byla společnost ECOLIGHT společně s dalšími rychle rostoucími společnostmi z privátního sektoru v Litvě, nominována na cenu „Gazelle Award (Gazelė 2015, Gazelė 2017 a Gazelė 2018)“.

ECOLIGHT je společnosti s certifikací ISO 9001, ISO 14001 anad OHSAS 18001.

   

Ecolight Team 2016


  

NAŠE MISTE A FILISOFIE SPOLEČNOSTI

Jsme tu proto, abychom vyráběli vysoce kvalitní průmyslové osvětlení. Věříme v jednoduchá a spolehlivá řešení. Věříme, že naše produkty se vyplatí, jelikož jsou ekonomické a šetrné k přírodě. Věříme v hlubokou spolupráci všech zaměstnanců společnosti na všech úrovních, a proto dosahujeme lepších výsledků než ostatní. Nespokojíme se s ničím menším, než s dobře odvedenou prací, dobrou pověstí, pokud se mýlíme, nebojíme se přiznat své chyby, které nám pomáhají být lepší. Přijímáme společenskou odpovědnost za zaměstnávání lidí se zdravotním postižením a chceme, aby se i oni mohli stát platnými členy naší společnosti.